Onze vereniging zou 5 november deelnemen aan het bondsconcours van de Limburgse Bond Van Muziekgezelschappen.
Wij hebben echter moeten besluiten om alsnog van deelname af te zien.
Dat is een bruusk en ingrijpend besluit, maar we vinden dat dit het beste is voor onze vereniging.

Es ver 't doon, doon ver 't good, en samen met onze dirigent Bart Deckers moesten we vaststellen dat we dit jaar niet goed uit de startblokken zijn gekomen. We zouden 5 november waarschijnlijk niet het niveau weten te bereiken waarop wij willen spelen.

Zoals elke vereniging hebben wij de kramp van de coronajaren nog in de kuiten zitten. Ook al is de pandemie met zijn lockdowns voorbij, en spelen we weer met veel plezier bij straatoptredens en ontspanningsconcerten, de extra-inspanningen van een concoursjaar blijken ons zwaar te vallen. Velen van ons zijn nog steeds doende met het rebooten van hun sociale leven, hun studie of beroep, vaak buiten ons dorp.

Om als vereniging de routine en de concentratie te hervinden duurt net iets langer dan we hadden gehoopt.

Beste volgers, vrienden, fans & bezoekers; De Keuninklijke oet 1821 blieft Oonderwèèg!